Panasonic ERJ-12SF1153U
Res Thick Film 2010 115K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.93%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
相关零件
Res Thick Film 2010 115K Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2010FK-07110KL
Res Thick Film 2010 110K Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 110K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
MCR FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 124kOhm 0.5W 1/2W
Yageo GroupRC2010JK-07120KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 120kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-07110KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 110kOhm 5% Emboss T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 115Kohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 115 kΩ, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF1153U
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 115kOhm 0.75W 3/4W
Precision Thick Film Chip Resistor, 115000 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 115000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 115Kohms 1% AEC-Q200