Panasonic ERJ-12SF1103U
Res Thick Film 2010 110K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-07110KL
Res Thick Film 2010 110K Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010FK-07100KL
Res Thick Film 2010 100K Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 100K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
RES SMD 100K OHM 1% 3/4W 2010 / Lead (Pb)-free Thick Film, Rectangular Chip Resistors
PanasonicERJ-12SF1203U
Res Thick Film 2010 120K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 115K Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C SMD Blister T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 110Kohm,
Precision Thick Film Chip Resistor, 110000 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 110000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 110kOhm ±100ppm/C