Panasonic ERG-1SJ620
Fixed Resistor, Metal Oxide, 1W, 62ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Panasonic
Datasheet7 页11 年前
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+307%