Panasonic ERG-1SJ240V
ERG FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 24Ohm 1W
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页11 年前
Panasonic
Arrow Electronics
_legacy Avnet
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERG-1SJ240V 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-03-08
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
TE ConnectivityROX1SJ22R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 22Ohm 1W
Stackpole ElectronicsRSMF1JT24R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 24ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ22R
TE Connectivity 3-1625892-3 Metal film resistor 22 Ω Axial lead 3 W 5%
TE ConnectivityROX2SJ22R
Through Hole Resistor, Rox Series, 22 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Stackpole ElectronicsRSMF1JT22R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Res Metal Oxide Film 24 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Tape and Box
Res Metal Oxide 24 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack