Panasonic ERA-8VPB6191V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 6190ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Panasonic
Datasheet7 页6 年前
描述
1206 Thin Film, 0.1 Percentage, 15Ppm, 6.19Kohm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-8VPB6191V
Panasonic ERA8VPB6191V - High Precision Chip Resistors
RES 6.19K OHM 0.1% 1/4W 1206