Panasonic ERA-8VEB1782V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 17800ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Panasonic
Datasheet7 页6 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2022-03-31
描述
1206 Thin Film, 0.1 Percentage, 25Ppm, 17.8Kohm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-8VEB1782V
Panasonic ERA8VEB1782V - High Precision Chip Resistors
RES 17.8K OHM 0.1% 1/4W 1206