Panasonic ERA-8ARW7872V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 78.7 Kohm
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Electro Sonic
Panasonic SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.07%
相关零件
PanasonicERA-8ARW823V
Res Thin Film 1206 82K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R