Panasonic ERA-8ARW5621V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 5.62 Kohm
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
PanasonicERA-8ARW6041V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.05% 10PPM 6.04KOHM
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 5620ohm, 150V, 0.05% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-8ARW5621V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 5620½, 0.05%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) 1206 ERA-8A 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 5.62kOhms ±10ppm/C