Panasonic ERA-8AEB9092V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 90900ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Electro Sonic
Farnell
Master Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.05%
相关零件
PanasonicERA8AEB823V
Res Thin Film 1206 82K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-8AEB8662V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 86600ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB8252V
Res Thin Film 1206 82.5K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0788K7L
Res Thin Film 1206 88.7K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT1206BRD0782K5L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 82.5kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0784K5L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 84.5kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
THIN FILM RESISTOR, CHIP, 1206, 1/4W, / 0.1%, 25PPM, 90.9KOHM
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 90900½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 90.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES, THIN FILM, 90K9, 0.1%, 0.25W, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERA-8A 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 90.9kOhm ±25ppm/C
Panasonic ERA8AEB9092V - High Precision Chip Resistors
Res, Thin Film, 90K9, 0.1%, 0.25W, 1206; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Era; Resistencia:90.9Kohm; Potencia Nominal:250Mw; Tolerancia De Resistencia:± 0.1%; Tensión Nominal:150V; Tipo De Resistencia:1206 [3216 Metric] |Panasonic ERA8AEB9092V
RES, 90K9, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 90.9kohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance