Panasonic ERA-8AEB69R8V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 69.8ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Panasonic SCT
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.99%
相关零件
Yageo GroupRT1206BRD0775RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD0768RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 68Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0764R9L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 64.9Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB750V
Res Thin Film 1206 75 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB71R5V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 71.5ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
THIN FILM RESISTOR, CHIP, 1206, 1/4W, / 0.1%, 25PPM, 69.8OHM
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 69.8½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERA-8A 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 69.8Ohm ±25ppm/C
RES SMD 69.8 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES, THIN FILM, 69R8, 0.1%, 0.25W, 1206
Panasonic ERA8AEB69R8V - High Precision Chip Resistors
Surface Mount Thin Film Resistor, Aec-Q200 Era Series, 69.8 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA8AEB69R8V
RES, 69R8, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 69.8ohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance T