Panasonic ERA-8AEB4221V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 4220ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-8AEB4221V12,4725KTape & Reel
4h
TTIERA-8AEB4221V05KTape & Reel
1d
NewarkERA8AEB4221V05KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-8AEB4221V02500Bulk
AvnetERA-8AEB4221V05K
4d
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Panasonic SCT
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.51%
相关零件
Yageo GroupRT1206BRD074K22L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 4220ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB4641V
Res Thin Film 1206 4.64K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD073K9L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 3900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD074K64L
250mW Thin Film Resistor 200V ±25ppm/℃ ±0.1% 4.64kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB392V
Res Thin Film 1206 3.9K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thin Film 1206 4.02K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
描述
ERA-8A FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 4.22kOhm 0.25W 1/4W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 4220½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 4.22K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES, THIN FILM, 4K22, 0.1%, 0.25W, 1206
Panasonic ERA8AEB4221V - High Precision Chip Resistors
Surface Mount Thin Film Resistor, Aec-Q200 Era Series, 4.22 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA8AEB4221V
RES, 4K22, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 4.22kohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance