Panasonic ERA-8AEB2800V
Res Thin Film 1206 280 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Panasonic
Newark
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2013-10-22
相关零件
Yageo GroupRT1206BRD07270RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 270ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07261RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 261Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 300ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB301V
Res Thin Film 1206 300 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB3010V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 301ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 280ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
THIN FILM RESISTOR, CHIP, 1206, 1/4W, / 0.1%, 25PPM, 280OHM
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 280½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
Panasonic ERA8AEB2800V - High Precision Chip Resistors
RES, 280R, 0.1%, 0.25W, 1206, THIN FILM;
Res, Thin Film, 280R, 0.1%, 0.25W, 1206; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Era; Resistencia:280Ohm; Potencia Nominal:250Mw; Tolerancia De Resistencia:± 0.1%; Tensión Nominal:150V; Tipo De Resistencia:1206 [3216 Metric] |Panasonic ERA8AEB2800V