Panasonic ERA-8AEB1742V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 17400ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Panasonic SCT
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.47%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 17400ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB163V
Res Thin Film 1206 16K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0716KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 16kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0718K7L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 18.7kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD0718KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 18kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB183V
Res Thin Film 1206 18K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
描述
THIN FILM RESISTOR, CHIP, 1206, 1/4W, / 0.1%, 25PPM, 17.4KOHM
Resistor, metal film, SMD 1206 (3216), 17.4 kΩ, 0.25 W, ±0.1 %, ERA8AEB1742V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 17400½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 17.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Thin Film Resistors - SMD 1206 17.4Kohm 25ppm 0.1% AEC-Q200
RES, THIN FILM, 17K4, 0.1%, 0.25W, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERA-8A 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 17.4kOhm ±25ppm/C
Panasonic ERA8AEB1742V - High Precision Chip Resistors
Surface Mount Thin Film Resistor, Aec-Q200 Era Series, 17.4 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA8AEB1742V
RES, 17K4, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 17.4kohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance