Panasonic ERA-8AEB1621V
Res Thin Film 1206 1.62K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C SMD Automotive T/R
数据表和文档
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.88%
相关零件
Yageo GroupRT1206BRD071K62L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1620ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB162V
Res Thin Film 1206 1.6K Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT1206BRD071K47L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1470ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD071K54L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.54kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB152V
Res Thin Film 1206 1.5K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB1741V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1740ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1620ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
THIN FILM RESISTOR, CHIP, 1206, 1/4W, / 0.1%, 25PPM, 1.62KOHM
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 1620½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ERA8AEB1621V SMD Chip Resistor, Thin Film, 1.62 kohm, 150 V, 1206 [3216 Metric], 250 mW,0.1%, ERA Series
RES, 1K62, 0.1%, 0.25W, 1206, THIN FILM
Panasonic ERA8AEB1621V - High Precision Chip Resistors
Res, Thin Film, 1K62, 0.1%, 0.25W, 1206; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Era; Resistencia:1.62Kohm; Potencia Nominal:250Mw; Tolerancia De Resistencia:± 0.1%; Tensión Nominal:150V; Tipo De Resistencia:1206 [3216 Metric] |Panasonic ERA8AEB1621V
RES, 1K62, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 1.62kohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance