Panasonic ERA-8AEB1153V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 115000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-8AEB1153V10,0005KTape & Reel
14h
TTIERA-8AEB1153V05KTape & Reel
19h
NewarkERA8AEB1153V05KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-8AEB1153V02500Bulk
Future ElectronicsERA-8AEB1153V05KTape & Reel
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Panasonic SCT
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.49%
相关零件
PanasonicERA8AEB124V
Res Thin Film 1206 120K Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB1053V
Res Thin Film 1206 105K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD07120KL
250mW Thin Film Resistor 200V ±25ppm/℃ ±0.1% 120kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD07110KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 110kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB114V
Res Thin Film 1206 110K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 120000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
Thin Film Resistor, Chip, 1206, 1/4W, Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA8AEB1153V
ERA-8A FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 115kOhm 0.25W 1/4W
ERA Series 1206 115 kOhm ±0.1 % 0.25 W ±25 ppm/°C Metal Thin Film Chip Resistor
Resistor, metal film, SMD 1206 (3216), 115 kΩ, 0.25 W, ±0.1 %, ERA8AEB1153V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 115000½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 115K OHM 0.1% 1/4W 1206
Thin Film Resistors - SMD 1206 115Kohm 25ppm 0.1% AEC-Q200
RES, THIN FILM, 115K, 0.1%, 0.25W, 1206
Panasonic ERA8AEB1153V - High Precision Chip Resistors
RES, 115K, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 115kohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance T