Panasonic ERA-6AED9310V
Res Thin Film 0805 931 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Panasonic SCT
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA6AED102V
125mW Thin Film Resistor 100V ±0.5% ±25ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD071KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD07910RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 910ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6RBD9100V
Res Thick Film 0805 910 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRE071KL
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-PB6D9310V
Res Thick Film 0805 931 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 931ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA Series 0805 931 Ohm ±0.5% 0.125 W ±25 ppm/°C Thin Film Chip Resistor
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED9310V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 931½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Resistors - SMD 0805 931ohms 25ppm 0.5% AEC-Q200