Panasonic ERA-6AED912V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor 0.5% 25PPM 9100 Ohm
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-6AED912V24,3395KTape & Reel
5h
TTIERA-6AED912V020KTape & Reel
1d
NewarkERA6AED912V020KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-6AED912V05KBulk
Master ElectronicsERA-6AED912V05K
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
3 个月趋势:
-0.28%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-05-29
相关零件
PanasonicERA6AED103V
125mW Thin Film Resistor 100V ±0.5% ±25ppm/℃ 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD0710KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AED822V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 8200 OHM
Yageo GroupRT0805DRE0710KL
125mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±0.5% 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ6RBD9101V
Res Thick Film 0805 9.1K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRE0805DR-0710KL
RESISTOR, 0805, 10K, 0,5%
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 9100ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 9100½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 9.1K OHM 0.5% 1/8W 0805