Panasonic ERA-6AED624V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor 0.5% 25PPM 620000 Ohm
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-6AED624V122,2785KTape & Reel
11h
TTIERA-6AED624V020KTape & Reel
16h
NewarkERA6AED624V020KCut Tape
Onlinecomponents.comERA-6AED624V05KBulk
Master ElectronicsERA-6AED624V05K
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Panasonic SCT
Arrow Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.02%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-05-29
相关零件
PanasonicERA-6AED564V
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 560kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD07560KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805DRD07634KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 634kOhm 0.5% Paper T/R
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 649kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-6RED6203V
Thick Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6RED6203V
PanasonicERJ-6RED6803V
Res Thick Film 0805 680K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 620000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 620kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 620000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 620K OHM 0.5% 1/8W 0805