Panasonic ERA-6AED4990V
Res Thin Film 0805 499 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-6AED4990V2,65632Tape & Reel
11h
TMEERA6AED4990V05K
12h
TTIERA-6AED4990V020KTape & Reel
16h
NewarkERA6AED4990V020KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-6AED4990V05KBulk
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic SCT
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupRT0805FRE07499RL
Res Thin Film 0805 499 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-07499RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 499Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 499 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 499 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6ENF4990V
Res Thick Film 0805 499 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 499ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 499ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED4990V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 499½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.5% 25ppm/C 499Ohm 125mW