Panasonic ERA-6AED4750V
Res Thin Film 0805 475 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Panasonic SCT
Arrow Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
相关零件
Yageo GroupRT0805DRD07475RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 475ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA-6AED511V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 510 OHM
PanasonicERJ6RBD4700V
Res Thick Film 0805 470 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6RBD5100V
Res Thick Film 0805 510 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRE0805DR-07470RL
RESISTOR, 0805, 470R, 0,5%
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 475ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA Series 0805 475 Ohm ±0.5% 0.125 W ±25 ppm/°C Thin Film Chip Resistor
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED4750V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 475½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Resistors - SMD 0805 475ohms 25ppm 0.5% AEC-Q200
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.5% 25ppm/C 475Ohm 125mW