Panasonic ERA-6AED434V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor 0.5% 25PPM 430000 Ohm
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Panasonic SCT
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.35%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AED394V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 390,000 OHM
Yageo GroupRT0805DRD07402KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 402kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRT0805DRE07430KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 430kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-PB6D4303V
Res Thick Film 0805 430K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6RED4703V
Res Thick Film 0805 470K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRE0805DR-07470KL
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Re Series, 470 Kohm, 125 Mw, 0.5%, 150 V Rohs Compliant: Yes
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 430000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED434V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 430000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 430K OHM 0.5% 1/8W 0805