Panasonic ERA-6AED392V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 3, 900 Ohm
数据表和文档
Master Electronics
Future Electronics
3 个月趋势:
-0.73%
Introduction Date2006-05-29
相关零件
PanasonicERA-6AED4221V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 4,220 OHM
Yageo GroupRT0805DRD073K9L
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 3.9kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD074K22L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 4.22kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRT0805DRD074K02L
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 4.02kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ6RBD3901V
Res Thick Film 0805 3.9K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6RBD3601V
Res Thick Film 0805 3.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thin Film 0805 3.9K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3900ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED392V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 3.9kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 3900½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
ERA Series 0805 3.9 kOhm 0.125 W ±0.5 % ±25 ppm/°C SMT Metal Film Chip Resistor