Panasonic ERA-6AED364V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 360, 000 Ohm
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2006-05-29
相关零件
Yageo GroupRT0805DRD07324KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 324kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-6RED3603V
Res Thick Film 0805 360K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB6D3603V
Res Thick Film 0805 360K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ6RED3303V
Res Thick Film 0805 330K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805DR-07348KL
Res Thick Film 0805 348K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 360000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED364V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 360000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 360K OHM 0.5% 1/8W 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERA-6A 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 360kOhm ±25ppm/C