Panasonic ERA-6AED304V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 300, 000 Ohm
数据表和文档
Panasonic SCT
Arrow Electronics
3 个月趋势:
-0.07%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2006-05-29
相关零件
PanasonicERA-6AED2743V
Res Thin Film 0805 274K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-6AED274V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR,0.5%,25PPM,270,000 OHM
Yageo GroupRT0805DRD07301KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 301kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ6RED3003V
Res Thick Film 0805 300K Ohm 0.5% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805DRE07287KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 287kOhm 0.5% Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 300000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED304V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 300kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 300000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 300K OHM 0.5% 1/8W 0805