Panasonic ERA-6AED204V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 200, 000 Ohm
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-6AED204V15,5935KTape & Reel
2h
TMEERA6AED204V05K
23h
TTIERA-6AED204V020KTape & Reel
4h
NewarkERA6AED204V020KTape & Reel
Onlinecomponents.comERA-6AED204V05KBulk
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.36%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupRT0805DRD07200KL
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 200kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AED184V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 180,000 OHM
PanasonicERA-6AED1823V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 182,000 OHM
Yageo GroupRT0805DRD07180KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 180000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 205kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ6RED2003V
Res Precision Thick Film 0805 200k Ohm 0.5% 1/10W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
描述
Res Thin Film 0805 200K Ohm 0.5% 1/8W 25ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 200000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 200kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 200000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Res, Metal Film (Thin Film), 200Kohm, 0.5%, 0.125W; Resistance:200Kohm; Resistance Tolerance:± 0.5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Metal Film (Thin Film); Product Range:Era Seriesrohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-6AED204V.