Panasonic ERA-6AED123V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 12, 000 Ohm
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Master Electronics
Future Electronics
JRH Electronics
3 个月趋势:
-0.56%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2006-05-29
相关零件
Yageo GroupRT0805DRE0712KL
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 12kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-6RBD1202V
Res Thick Film 0805 12K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRE0711K8L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 11.8kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRC0805DR-0712KL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±0.5% 12kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-PB6D1202V
Res Thick Film 0805 12K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ6RBD1102V
Res Thick Film 0805 11K Ohm 0.5% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Res Thin Film 0805 12K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 12000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED123V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 12kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 12000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
ERA Series 0805 12 kOhm 0.125 W ±0.5 % ±25 ppm/°C SMT Metal Film Chip Resistor