Panasonic ERA-6AED1072V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 10, 700 Ohm
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
JRH Electronics
Panasonic SCT
Electro Sonic
相关零件
Yageo GroupRT0805DRD0710KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD0710K2L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 10.2kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERA-6YED103V
Res Metal Film 0805 10K Ohm 0.5% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805DRE0710KL
125mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±0.5% 10kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ6RBD1102V
Res Thick Film 0805 11K Ohm 0.5% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ6RBD1002V
Res Thick Film 0805 10K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thin Film 0805 10.7K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 10700ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 10700½, 0.5%, 0805, RoHS