Panasonic ERA-6AEB7681V
Res Thin Film 0805 7.68K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
JRH Electronics
element14 APAC
Introduction Date2013-10-22
相关零件
PanasonicERA6AEB8251V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 8250ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD077K5L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 7.5kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD078K2L
Res Thin Film 0805 8.2K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0805BRD078K25L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 8250ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB822V
Res Thin Film 0805 8.2K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB6981V
Res Thin Film 0805 6.98K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 7680ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 7680½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
0805 7.68K Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
Panasonic ERA6AEB7681V - High Precision Chip Resistors
Res, Metal Film (Thin Film), 7.68Kohm, 0.1%, 0.125W; Resistance:7.68Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Metal Film (Thin Film); Voltage Rating:100V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-6AEB7681V.