Panasonic ERA-6AEB68R1V
Res Thin Film 0805 68.1 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Farnell
Master Electronics
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD0762RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 62ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0761R9L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 61.9Ohm 0.1% Paper T/R
Yageo GroupRT0805BRD0771R5L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 71.5ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB620V
Res Thin Film 0805 62 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB71R5V
Res Thin Film 0805 71.5 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB73R2V
Res Thin Film 0805 73.2 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB69R8V
Res Thin Film 0805 69.8 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AEB61R9V
Res Thin Film 0805 61.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB64R9V
Res Thin Film 0805 64.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0768RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 68Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 68.1ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
68.1 Ohms 0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200
THIN FILM SMNT FIXED RESISTOR 0805 CASE 68.1OHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 68.1½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 68.1 OHM 0.1% 1/8W 0805
Surface Mount Thin Film Resistor, AEC-Q200 ERA Series, 68.1 ohm, 125 mW, - 0.1%, 100 V RoHS Compliant: Yes
SMD Resistor 0805 68.1Ω ±0.1% 1/8W ±25ppm/℃
Panasonic ERA6AEB68R1V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 68R1, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 68.1ohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance To