Panasonic ERA-6AEB57R6V
Res Thin Film 0805 57.6 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD0757R6L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 57.6Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD0762RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 62ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0760R4L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 60.4ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA-6AEB60R4V
Res Thin Film 0805 60.4 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB620V
Res Thin Film 0805 62 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB61R9V
Res Thin Film 0805 61.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB54R9V
Res Thin Film 0805 54.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB59R0V
Res Thin Film 0805 59 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0753R6L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 53.6ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Thin Film Resistor,Chip,0805,1/8W, 0.1% 25ppm, 7 inch reel, 57.6 ohm
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 57.6ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
THIN FILM SMNT FIXED RESISTOR 0805 CASE 57.6OHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 57.6½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Panasonic ERA6AEB57R6V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 57R6, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 57.6ohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance To