Panasonic ERA-6AEB3651V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3650ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2013-10-22
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD073K65L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3650ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD073K3L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.3kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD073K74L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3740ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB3321V
Res Thin Film 0805 3.32K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AEB392V
Res Thin Film 0805 3.9K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3320ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB3651V
Res Thin Film 0805 3.65K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 3.65kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 3650½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
THIN FILM SMNT RESISTOR 0805 CASE 3.65KOHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
ERA Series 0805 3.65 kOhm 0.125 W ±0.1 % ±25 ppm/°C SMT Metal Film Chip Resistor
Panasonic ERA6AEB3651V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 3K65, 0.125W, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 3.65kohm; Product Range: -; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%