Panasonic ERA-6AEB2213V
Res Thin Film 0805 221K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Electro Sonic
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.66%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-24
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD07221KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 221000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB224V
Res Thin Film 0805 220K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07200KL
Res Thin Film 0805 200K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 220kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 221000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB2213V
ERA Series 0805 221 kOhm ±0.1% 0.125 W ±25 ppm/°C Metal Thin Film Chip Resistor
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 221000½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Panasonic ERA6AEB2213V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 221K, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 221kohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance To