Panasonic ERA-6AEB1780V
Res Thin Film 0805 178 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD07178RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 178ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07180RL
Res Thin Film 0805 180 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA6AEB1820V
Res Thin Film 0805 182 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB1620V
Res Thin Film 0805 162 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 174ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 182Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 178ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Surface Mount Thin Film Resistor, AEC-Q200 ERA Series, 178 ohm, 125 mW, - 0.1%, 100 V RoHS Compliant: Yes
ERA SERIES THIN FILM SMNT RESISTOR 0805 CASE 178OHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 178½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Panasonic ERA6AEB1780V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 178R, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 178ohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tol