Panasonic ERA-6AEB1153V
Res Thin Film 0805 115K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页10 年前
Upverter
JRH Electronics
3 个月趋势:
+14.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 115000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07124KL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 124kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD07107KL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 107kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 110kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 115000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB1153V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 115000½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
ERA Series 0805 115 kOhm 0.125 W ±0.1 % ±25 ppm/°C SMT Metal Film Chip Resistor
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERA-6A 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 115kOhm ±25ppm/C