Panasonic ERA-3ARW562V
Res Thin Film 0603 5.6K Ohm 0.05% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
相关零件
PanasonicERA3ARW512V
Res Thin Film 0603 5.1K Ohm 0.05% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRB075K6L
100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 5.6kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3ARB562V
Res Thin Film 0603 5.6K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3ARB5361V
Res Thin Film 0603 5.36K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thin Film 0603 5.6K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
Yageo GroupRT0603BRD075K6L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 5.6kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5600ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA3ARW562V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 5600½, 0.05%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
Thin Film Resistors - SMD 0603 5.6Kohm 0.05% 10ppm AEC-Q200
RES SMD 5.6KOHM 0.05% 1/10W 0603 / 5.6 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
METAL FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 5.6KOHM +/-0.05% 0.1W +/-10PPM/DEGC
RES SMD 5.6KOHM 0.05% 1/10W 0603