Panasonic ERA-3AED2431V
0603 Thin Film Chip Resistor / 0603 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 2, 430 Ohm
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
相关零件
Yageo GroupRT0603DRD072K43L
Res Thin Film 0603 2.43K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3AED242V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 2,400 OHM
PanasonicERA-3AED222V
Res Thin Film 0603 2.2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRD072K4L
Res Thin Film 0603 2.4K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3AED2211V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 2,210 OHM
Yageo GroupRT0603DRD072K21L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2210ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2430ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 2430½, 0.5%, 0603, RoHS