Panasonic ERA-3AEB1370V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 137ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERA-3AEB1370V14,0435KTape & Reel
14h
TMEERA3AEB1370V05K
5h
TTIERA-3AEB1370V05KTape & Reel
18h
NewarkERA3AEB1370V05KCut Tape
Onlinecomponents.comERA-3AEB1370V05KBulk
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Panasonic
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupRT0603BRD07150RL
Res Thin Film 0603 150 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603BRD07124RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 124Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 130Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Thin Film Resistor, chip,0603,1/10W, +/-0 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA3AEB1370V
Thin Film Chip Resistors, High Reliability / Type 3A 0603 / 0,1% / 137 Ohm / 0,1
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 137½, 0.1%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 137 OHM 0.1% 1/10W 0603
Panasonic ERA3AEB1370V - High Precision Chip Resistors
RES, 137R, 0603, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 137ohm; Product Range: ERA3A Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tole