Panasonic ELF-18D450B
Common Mode Choke 800MA 2LN Th
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页15 年前
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1996-04-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-03-31
LTD Date2012-12-09
相关零件
PanasonicELF-18D417F
Single Phase EMI Filter
TE ConnectivityEH20-0.5-02-18M
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 0.725Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV20-0.5-02-18M
Ev20 Common Mode Choke 250Vac, 0.5A, 18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV20-0.5-02-18M
TE ConnectivityRN222-1-02
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 1A 610mOhm DCR Thru-Hole
PanasonicELF-18D417
CMC 18MH 700MA 2LN TH
TE ConnectivityRN122-1-02
描述
COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
Data Line Filter, 0.8A