Panasonic EEVTG1V471UQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TG 35V 470muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet3 页10 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Future Electronics
TME
Panasonic SCT
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-TKV471UAQ
Cap Aluminum 470uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125°C T/R
PanasonicEEV-TG1E471Q
Cap Aluminum 470uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125°C T/R
PanasonicEEE-TK1E471AQ
United Chemi-ConEMVY250ADA471MJA0G
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20%( 10 X 10mm) SMD 670mA 2000h 105C Automotive T/R
KYOCERA AVXUVR1V471MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 35V 470muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUVR1V471MPD1TD
描述
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125C Automotive T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 470UF, 35V, 20%, SMD, FULL REEL
Panasonic EEVTG1V471UQ - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Capacitor,Alum Electrolytic,Cap 470 uF,Tol 20%,Vol-Rtg 35 VDC,SMT,12.5x13.5,CT
Aluminum Electrolytic Capacitors, 35V, 470µF, -40¡C to +125¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5353
EEV-TG Series 35 V 470 uF Ø12.5 x 13.5 mm 125 °C Low ESR SMT V-Chip Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470Uf, 35V, 20%, Smd; Ae Capacitor Case:Radial Can - Smd; Capacitance:470Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:0.12Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Series Name:Tg; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEV-TG1V471UQ