Panasonic EEV-FK1A471GP
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% SMD 5000h 105°C T/R
数据表
数据表和文档
DigiKey
Datasheet22 页22 年前
相关零件
PanasonicEEE-FK1A471GP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 470muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 10V 470muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1A471P
PanasonicEEE-FK1A471AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWD 10V 470muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cornell DubilierAFK477M10F24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 470muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
描述
CAP ELECT 470UF 10V FK SMD
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD