Panasonic EEU-FR1H821SB
Panasonic EEUFR1H821SB - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页10 年前
Panasonic
Newark
Master Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicEEUFR1H821S
Panasonic EEUFR1H821S - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEU-FM1H821S
Cap Aluminum 820uF 50V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 2870mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEU-FM1H821SB
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
ZLH Series 820 uF 63 V 10 kHrs 105°C LS=7.5 mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
United Chemi-ConEKZN630ELL821MM20S
820uF 63V ±20% 2.53A@100kHz Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConEKYB630ELL821MM20S
Cap Aluminum Lytic 820uF 63V 20%( 18 X 20mm) Radial 7.5mm 2500mA 10000h 105C Bulk
描述
Cap Aluminum 820uF 50V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 2870mA 10000 hr 105°C Ammo Pack
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
EEU-FR Series 820 uF 50 V 10 kHrs 105°C Radial Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitors, 820uF, 50V, -40 to 105¡C