Panasonic EET-UQ2S471KF
Cap Aluminum 470uF 420V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.423 Ohm 2610mA 2000h 85°C Bulk
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet6 页20 年前
Factory Futures
相关零件
Cornell Dubilier380LQ471M450A042
Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.423 Ohm 2530mA 2000h 85C
United Chemi-ConESMQ451VSN471MA40S
SMQ Series 450 V 470 uF 85°C Ø35 x 40 mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
United Chemi-ConESMH451VNN471MA50T
Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.529 Ohm 2530mA 2000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier380LQ471M400K042
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LQ 400V 470muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicEET-UQ2V471DA
Cap Aluminum 470uF 350V 20% (30 X 35mm) Snap-In 10mm 0.423 Ohm 2400mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicEET-UQ2V471KA
描述
NRND; LTB 12/20/2013 420WV, 470uF, 30x40mm, Bulk
AL Lytic Snap-in TS-UQ Series420WV, 470uF, 30x40mm