Panasonic EET-UQ2S271CA
Cap Aluminum 270uF 420V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 0.737 Ohm 1730mA 2000h 85°C Bulk
数据表
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet6 页20 年前
相关零件
PanasonicEETUQ2W271CA
Cap Aluminum 270uF 450V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 0.737 Ohm 1780mA 2000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier380LQ271M350H042
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 270uF 350V 20% | Cornell-Dubilier 380LQ271M350H042
PanasonicEET-UQ2V271HA
Cap Aluminum 270uF 350V 20% (22 X 40mm) Snap-In 10mm 0.737 Ohm 1660mA 2000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier380LQ271M450K022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LQ 450V 270muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicEET-UQ2V271BA
United Chemi-ConESMQ451VSN271MQ40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF
描述
NRND; LTB 12/20/2013 420WV, 270uF, 25x40mm, Bulk
AL Lytic Snap-in TS-UQ Series420WV, 270uF, 25x40mm