Panasonic EET-UQ2E271HA
Cap Aluminum 270uF 250V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.737 Ohm 1310mA 2000h 85°C Bulk
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页18 年前
相关零件
Cornell DubilierSLPX271M200A1P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 200V 270muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Cornell DubilierSLP271M200A1P3
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 270uF; Tol20%; Snap In; Vol-Rtg 200V; 22X25
Cornell DubilierSLP271M180A1P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 180V 20% 105C
United Chemi-ConEKMQ251VSN271MP25S
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 270UF, 250V, 20%, SNAP-IN
PanasonicEET-HC2E271HA
Cap Aluminum 270uF 250V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 1100mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicEET-ED2E271CA
Cap Aluminum 270uF 250V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 0.553 Ohm 1420mA 3000h 105°C Bulk
描述
NRND; LTB 12/20/2013 250WV, 270uF, 22x25mm, Bulk
AL Lytic Snap-in TS-UQ Series250WV, 270uF, 22x25mm