Panasonic EET-HC2G271HF
Cap Aluminum 270uF 400V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 1220mA 2000h 105°C Bulk
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet0 页0 年前
Datasheet11 页20 年前
相关零件
PanasonicEET-HC2S271CA
Cap Aluminum 270uF 420V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 0.675 Ohm 1200mA 2000h 105°C Bulk
Cornell Dubilier381LQ271M450K042
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 450V 270muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicEET-HC2W271DA
Cap Aluminum 270uF 450V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.675 Ohm 1190mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicEET-HC2W271KF
Cap Aluminum 270uF 450V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 1190mA 2000h 105°C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGL 450V 270muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Cornell Dubilier381LQ271M400K022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 400V 270muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
描述
CAP 270UF 400V ELECT TS-HC
AL Lytic Snap-in TS-HC Series 400WV, 270uF, 22x45mm, Bulk
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP