Panasonic EEF-CD1A330ER
Cap Aluminum 33uF 10V 20% 2917 J-Lead Flat 0.025 Ohm 1800mA 1000 hr 105°C Embossed T/R
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.29%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-09-16
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEF-CD0K330R
Cap Aluminum 33uF 8V 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 0.018 Ohm 2500mA 1000h 105°C Embossed T/R
PanasonicEEF-FD0J330R
Cap Aluminum 33uF 6.3V 20% (7.3 X 4.3 X 1.1mm) SMD 0.028 Ohm 2000mA 1000h 105°C Embossed T/R
PanasonicEEE-FC1A330R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 33muF 卤20% 0.197Dia 5.00mm
Cornell DubilierAVES336M10C12T-F
Cap Aluminum Lytic 33uF 10V 20% (5 X 5.3mm) SMD 13.1 Ohm 31mA 1000h 105C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEMVE100ADA330ME55G
Cap Aluminum Lytic 33uF 10V 20%( 5 X 5.2mm) SMD 34mA 1000h 105C Automotive T/R
描述
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor, 33 µF, -40 to 105 ¡C
Panasonic SCT
Panasonic EEFCD1A330ER - Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitors (SP-Cap)
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2917