Panasonic EEEHD0J682AM
Panasonic EEEHD0J682AM - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMEEEEHD0J682AM0125
8h
NewarkEEEHD0J682AM0500Tape & Reel
FarnellEEEHD0J682AM0500Tape & Reel
18h
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页10 年前
Panasonic
TME
Panasonic SCT
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2009-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
描述
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1280mA 5000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors, 6.3V, 6800µF, -55¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Surface Mount, 6767
Cap, 6800Uf, 6.3V, Smd, Alu Elec; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:6800Μf; Voltage(Dc):6.3V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Hd(A) Series; Product Diameter:16Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEEHD0J682AM