Panasonic ECQ-V1J334JM
Cap Film 0.33uF 63V PET 5% (10.2 X 3.8 X 9mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页7 年前
IHS
Future Electronics
element14 APAC
Master Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2000-03-09
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupR82DC3330AA60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33Uf, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3330Z360J
Cap Film 0.33uF 63V PET 5%( 7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
PanasonicECQ-V1H334JL
Cap Film 0.33uF 50V PET 5% (7.3 X 5.2 X 7mm) Radial 5mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-V1H334JL3
Cap Film 0.33uF 50V PET 5% (7.3 X 5.2 X 7mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
Film Capacitor, Polyester, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount, 3916
描述
Film Capacitor, Plastic, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount, 4015
Capacitor;Polyester Metallized;Cap 0.33 uF;Tol 5%;Vol-Rtg 63 VDC;Radial;STR;Blk
Panasonic ECQV1J334JM - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 100V, 0.033µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
CAP, 0.33µF, 63V, 5%, PET; Capacitance: 0.33µF; Voltage Rating: 63V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: -; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead S