Panasonic ECQ-V1H223JL3
Cap Film 0.022uF 50V PET 5% (7.3 X 3.2 X 5mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
数据表和文档
IHS
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
相关零件
Cap Film 0.022uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC2220AA50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022Uf, Through Hole Mount
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC2220DQ50J
Cap Film 0.022uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
Yageo GroupR82EC2220Z350J
Film Capacitor, 0.022 uF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
描述
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 2912
Radial FILM CAPACITOR ECQ-V 50V 0.022muF ±5% 0.287Lx0.126W 7.30mmx3.20mm
Capacitor;Polyester Metallized;Cap 0.022 uF;Tol 5%;Vol-Rtg 50VDC;Radial;CRMP;T&A
Panasonic ECQV1H223JL3 - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 250V, 0.015µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
CAPACITOR POLY FILM, 0.022UF, 50VDC, ±5%; CAPACITOR POLY FILM, 0.022UF, 50VDC, ±5%, RAD; Capacitance:0.022µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Voltage Rating:50VDC; Life Time @ Temperature:(Not Available); Lead Spacing:5mm