Panasonic ECE-V1CA220SR
Panasonic ECEV1CA220SR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet9 页26 年前
IHS
Panasonic SCT
Jameco
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Slovakia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1998-03-24
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2010-11-30
LTD Date2011-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-1CA220SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 16V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1CA220AR
PanasonicEEE-1CA220WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 16V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
KYOCERA AVXUWX1C220MCL1GB
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF 16 V DC, WX SERIES 2000H 5 (DIA.) X 5.4MM
22uF 16V 55.5mA@10kHz 卤20% Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
KYOCERA AVXUWR1C220MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWR 16V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2621
Aluminum Electrolytic Capacitors, 16V, 22µF, -40¡C to +85¡C, RoHS
Panasonic SCT
Cap 22uF 16VDC 20% 5 X 5.4mm SMD 39mA 2000 hr T/R
22¦ÌF 16V ¡À20% 2000h@ 85¡ãC 39mA@ 120Hz 5.3mm*5.3mm*5.4mm